Avaleht> Uudised

Head uudised|Fukang Energy tunnistati 2023. aastal riikliku kõrgtehnoloogilise ettevõtte esimeseks partiiks

Aeg: 2023-11-28

Hiljuti avaldas kõrgtehnoloogiliste ettevõtete identifitseerimise ja juhtimise riikliku juhtrühma büroo nimekirja esimestest kõrgtehnoloogilistest ettevõtetest, mille Xinjiangi Uiguuri autonoomse piirkonna identifitseerimisasutused tuvastasid ja teatasid 2023. aastal ning Fukang Energy sai nende hulgas.

Alates aasta algusest on Fukang Energy hoolikalt kavandanud kõrgtehnoloogilise ettevõtte kvalifikatsiooni taotlemist vastavalt "Kõrgtehnoloogilise ettevõtte identifitseerimise juhtimise meetmete" ja "Kõrgtehnoloogilise ettevõtte identifitseerimise juhtimise juhiste" asjakohastele sätetele, esitanud taotluse. materjalid enne esimese taotluspartii tähtaega ja sooritasid kvalifikatsiooni sertifitseerimiseksami ning avalikustati ametlikult ametlikul veebisaidil 16. oktoobril.

1

Viimastel aastatel on Fukang Energy keskendunud ettevõtte strateegilisele positsioneerimisele ja pidevalt täiustanud oma põhilisi tehnoloogilisi võimalusi. Teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooni käigus on ta süvenenud patenditaotlustesse, kaitsnud sõltumatute teadus- ja arendustegevuse saavutuste omandiõigusi ning pööranud tähelepanu teadus- ja arendustegevuse tootestandardite kehtestamisele. Praegu on Fukang Energy saanud kokku 131 volitatud patenti, sealhulgas 11 leiutise patenti, ning taotlenud autonoomse piirkonna patendiauhinda, suurepärase uue toote, teaduse ja tehnoloogia arengu auhinda ja muid auhindu ning võitnud järjest ühe patendi kolmas auhind, 1 Suurepärane uue toote auhind. Osalenud 1 riikliku standardi, 4 tööstusstandardi koostamises ja kehtestanud 2 ettevõtte standardit; Viis läbi "Tianshani talendid" ja "Tingzhou talendid" ja muud talendiprojektid ning üks inimene valiti autonoomse piirkonna "Tianshani talendiks" ja üks inimene valiti Changji prefektuuri "Tingzhou talendiks". Ta on läbi viinud 4 riikliku projekti, 1 autonoomse piirkonna tasandi projekti ja 2 kontserni ettevõtte tasandi projekti.

2

Riiklik kõrgtehnoloogiline ettevõte on riigi asutatud erikvalifikatsioon kõrgtehnoloogia valdkonna ettevõtete arengu toetamiseks ja soodustamiseks, tööstusstruktuuri kohandamiseks ja rahvamajanduse konkurentsivõime tõstmiseks. See tunnustamisstandard on väga range, ettevõtted peavad vastama sõltumatute intellektuaalomandi õiguste arvule, toodetele, mis vastavad kindlaksmääratud ulatusele, tehnilise personali osakaalule, uurimis- ja arenduskulude osakaalule, kõrgtehnoloogiliste toodete tulude osakaalule ja muud nõuded, on ranged auditi nõuded kõikehõlmavate näitajate jaoks, mida tuleb hinnata kui kõrgtehnoloogiaettevõtet, mis on Hiina teadus- ja tehnoloogiaettevõtete üks kõrgemaid autasusid. Fukang Energy saavutas edukalt selle sertifikaadi, mis näitab, et ettevõtte tugevust ja potentsiaali intellektuaalomandi õiguste, talentide struktuuri, teadus- ja arendustegevuse taseme ning saavutuste ümberkujundamise vallas on riiklikul tasandil tunnustatud.

Fukang Energy võtab seda tunnustust kõrgtehnoloogilise ettevõttena kui võimalust suurendada jõupingutusi sõltumatus teadus- ja arendustegevuses ning tehnoloogilises innovatsioonis, arendada igakülgselt mitmekesiseid tooteid, tugevdada koostööd ülikoolidega ning aktiivselt tutvustada ja kasvatada kõrgetasemelisi teadusuuringute talente, et veelgi suurendada ettevõtte igakülgset konkurentsivõimet ja anda uut hoogu selle kvaliteetseks arenguks.