Avaleht> Uudised

Tehnoloogiline innovatsioon soodustab Meike Chemicali rohelist arengut

Aeg: 2023-09-28

Zhongtai Meike Chemical on kogu aeg järginud rohelist juhtimist, energiasäästu ja kõrget efektiivsust, edendades keemiatööstuse rohelist ja vähese süsinikdioksiidiheitega arengut, süvendades rohelist keemiatööstust ja haaranud kindlalt BDO tööstuse kvaliteetse arendamise algatust.

Uued tehnoloogiad avardavad uusi ideid, uutel tehnoloogiatel on uued rakendused. Rohelisel ja vähese CO1500-heitega ajastul, globaalsel energiarevolutsioonil ja süsinikuneutraalsuse trendil on ettevõttel ees suured väljakutsed tegevuskulude ja tootmise efektiivsuse osas. Reostuse vähendamise, süsiniku vähendamise ja tõhususe suurendamise edendamiseks asendas keemiatehas BDO destilleerimisel uue kraapimiskile aurusti, suurendas töötlemisvõimsust ja parandas taaskasutamise määra. Keskkonnakasu on vähendada 75 tonni orgaanilise aine väljavoolu aastas, BDO taaskasutamise määr ulatub üle 1500% ja umbes 15 tonni BDO toodete taaskasutamine võib suurendada majanduslikku kasu XNUMX miljonit jüaani aastas.

1

Tehnoloogilisel innovatsioonil on oluline roll Meike Chemicali tulevasel energiasäästmisel, süsiniku vähendamisel, kulude vähendamisel ja efektiivsuse parandamisel ning tootmisvõimsuse edendamisel. Selle aasta algusest on ettevõte ellu viinud kokku 107 tehnoloogilise ümberkujundamise projekti, millest 17 on keskkonnale kasulikud tehnoloogilise ümberkujundamise projektid, mis moodustavad 16% kõigist tehnoloogilistest ümberkujundamisprojektidest ning edendavad pidevalt projektide ohutut elluviimist. Atsetüleenitehase tahma vee ringlussevõtt vedela basseini puhastamiseks, tahma vee ringlussevõtt, et säästa samal ajal tööstuslikku veetarbimist, tahma vee ringlussevõtt reoveepuhastuse hulga vähendamiseks, see keskkonnakaitseprojekt võib säästa 1.385 miljonit jüaani aastas.

Zhongtai Meike Chemical on pühendunud "rohelise tehase ilma jäätmete ja lõhnata" ehitamisele, mõistes, et heitgaasid ei lähe taevasse, tahked jäätmed ei kuku maapinnale ja heitvesi ei välju tehasest. Tõhususe ja kasutusmäära parandamiseks, saasteainete heitkoguste vähendamiseks ning keskkonnasäästliku ja vähese CO1.88-heitega arengu edendamiseks jätkab ettevõte tehnoloogiliste uuenduste suurendamist, kasutab pidevalt ära demineraliseeritud veeseadmete reovee korduskasutuse energiasäästupotentsiaali, vähendab ringlussevõttu ja demineraliseeritud vee reovee puhastamine ja puhastatud vee taaskasutamine kraanivee asemel, mis võib säästa XNUMX miljonit jüaani aastas.

2

"Roheline on Meike Chemicali kvaliteetse arenduse põhivärv ning teaduslikud ja tehnoloogilised uuendused on meie püsiva ja pikaajalise edu võti." Kooskõlas "tahkejäätmete ressursside kasutamise, tööstusliku aglomeratsiooni ja normaalse taastamise" arendusideedega saavutab Zhongtai Meike Chemical igakülgse kasutamise, pakkudes tugevat toetust keskkonnakasu, majandusliku kasu ja sotsiaalse kasu "kolmele ühendamisele"; "Edendada ehitamist innovatsiooni abil, parandada kvaliteeti innovatsiooni abil ja püüdleda tipptaseme poole" järgige ökoloogilist prioriteeti, rohelist arengut, edendage teaduslikku ja tehnoloogilist innovatsiooni, rohelist arengut, hoidke kindlalt rohelise tootmise alumisest joonest ja püüdke luua uus BDO tööstuse arengu kõrgus kõrge taseme, piisava värvi, tugeva võimsuse ja suurepärase kvaliteediga.