Avaleht> Uudised

Zhongtai Henghui avab täisvõimsusel hõivatud tootmise, et kasutada ära tõhususe suurendamise potentsiaali

Aeg: 2023-09-05

Alates aasta algusest on Zhongtai Henghui süvendanud strateegilist paigutust, aktiivselt uurinud välisturge, takistamata kodumaiste ja rahvusvaheliste topelttsüklite arendusteed ning väliskliente on juurde tulnud ning tema rohelised keskkonnasõbralikud viskooskeermestatud lausmaterjalid on sujuvalt läinud. riigist välja ja ettevõtete kasu on oluliselt suurenenud.

Intervjuus sai autor teada, et iga Zhongtai Henghui töötaja peab väga tähtsaks vastutust kvaliteedi eest, toote kvaliteet on sageli meeles, kontrollige rangelt iga protsessi, ärge laske vähimatki halba, leidke probleeme, töötage esmakordselt välja parandusmeetmed. , ning pidevalt täiustada ja ajakohastada kontrolliprotsessi, et saavutada range kontroll toote kvaliteedi üle ja tagada, et toote jõudlus on parem kui välismaiste klientide nõuded. Ja koostage sihipärased logistikatranspordiplaanid, et tagada kaupade õigeaegne kohaletoimetamine vastavalt kogusele ja kvaliteedile ning pakkuda klientidele tõhusalt kvaliteetseid teenuseid.

1

2

Zhongtai Henghui kui Zhongtai Groupi tütarettevõte integreerib uurimis- ja arendustegevust, tootmist ja müüki ning on autonoomse piirkonna üks peamisi ehitusprojekte. Esimese etapi investeering summas 1.5 miljardit, hõlmab 220 aakri suurust ala, imporditi TRUETZSCHLER, AUTEFA, DILO ja teisi rahvusvahelisi juhtivaid kedraga tootmisliinisid 12, teises etapis on plaanis investeerida 18 keermestatud tootmisliini.

Edaspidi asub Zhongtai Henghui Xinjiangis, näoga üle terve riigi, kiirgades kogu maailma ja püüdes lasta välismaale rohkem kvaliteetseid tooteid, rõhutades toote "Made in China" ainulaadset võlu.