Avaleht> Meist > tehas > Xinjiangi teravilja ja õlide rühm

Xinjiang teravilja ja õlide Group Co., Ltd.

Xinjiang teravilja ja õlide Group Co., Ltd.

Xinjiangi teravilja ja õlide Group Co., Ltd. kiitis Xinjiangi Uiguuri autonoomse piirkonna rahvavalitsus II klassi ettevõtteks 1999. aasta novembris ning see asutati ametlikult 2000. aasta juulis. See on Xinjiangi rasvatehas, toiduainete tehas ja masinate töötlemise tehas. ja teised ettevõtted pärast ettevõtte asutamise ümberkorraldamist. Autonoomse piirkonna rahvavalitsuse poolt volitatud tegutsema ja hallata ettevõtet ja riigi omandis olevaid varasid volituste piires autonoomse piirkonna toidubüroo all; 2018. aastal haldas seda SASAC; 2020. aasta veebruaris anti autonoomse piirkonna rahvavalitsuse heakskiidul Xinjiang teravilja ja õlide kontsern üle Xinjiang Zhongtai (Group) Co., Ltd.-le kui teise klassi 2021% omanduses olevale tütarettevõttele; Detsembris 557.5 jagatakse zhongtai grupi plaadi integreeritud lahenduste kohaselt põllumajandustööstuse mõistliku paigutusena "uue toidu" kuldset silti hästi ära uus toidugrupp põllumajandussektori platvormiettevõtteks Xinjiang zhongtai põllumajanduse teisese tütarettevõttena. Development Co., LTD., registreeritud kapital 39 miljonit jüaani, ettevõte asub urumqi majandus- ja tehnoloogiaarenduse tsoonis Yangcheng järve tee nr. 100. See on autonoomse piirkonna juhtiv põllumajanduse industrialiseerimise ettevõte ja üks autonoomse piirkonna XNUMX parimast ettevõttest. Hiina teravilja- ja õlitööstuse assotsiatsioon on pälvinud ettevõttele "Assured grain and Oil Processing Demonstration Enterprise" ja riikliku "Ankang Cup" võistluse võitnud ettevõtte.

Zhongtai Groupi põllumajandussektori tugiettevõttena integreerib Xinjiangi teravilja- ja õligrupp täielikult kontserni teravilja-, õli- ja loomakasvatussektori. Sellel on 14 teise tasandi tütarettevõtet, sealhulgas New Grain Oil Company, New Grain Agricultural Development Company, Xinjiang Haozi loomakasvatusettevõte, Zhongtai New Grain põllumajanduse teaduse ja tehnoloogia teenindusettevõte, New Grain Yan Yangtian Tomato Co., LTD., New Grain Golden Valley Investeerimisettevõte, Xinjiang Bayi Flour Company jne, 1020 töötajaga. Ettevõtte tegevusala on: autonoomse piirkonna rahvavalitsuse poolt volitatud riigivarade ja investeeringute hoidmine ja väärtustamine; Teravilja ja õli ladustamise töötlemine ja müük, teravilja ja naftasaaduste arendus, teravilja ja õli ja põllumajandussaaduste kaubandus, import ja eksport kaubandus, tomatitoodete töötlemine ja kaubandus, põllumajanduslike tootmismaterjalide ost ja kasutamine, kariloomade müük, kinnisvaraarendus, eluruumide rent , kinnisvarahaldus, laondus ja transport ning muud ärid. See vastutab autonoomses piirkonnas 6,198 tonni toiduõli ja 20,206 1200 tonni nisu ladustamise eest. Urumqi munitsipaalklassi reservjahu 3,000 tonni; Keskvalitsus varustab ajutiselt 1,000 tonni nisu ja 150,000 tonni munitsipaalvalmis riisi. Nüüd on selle võimsus 150,000 45,000 tonni jahu töötlemiseks, 30,000 10,000 tonni puuvillaseemneõli töötlemiseks, 15,000 XNUMX tonni õli rafineerimiseks, XNUMX XNUMX tonni õli täitmiseks väikeses ja keskmises pakendis, XNUMX XNUMX tonni tomatipastat, XNUMX tomatipastat ja XNUMX tonni XNUMX tonni.

Zhongtai Groupi kümne suurema tööstusharu juhendamisel, et toetada kolme peamist tööstusharu, järgib Xinjiangi teravilja ja õlide kontsern pidevat arengut, korvab puudused, rakendab Zhongtai Groupi põllumajandustööstuse arengukava ja töökorraldust, integreerib paremaid ressursse. , laiendame müügiplatvormi ja -võrku, edendame põllumajandustööstuse kvaliteetset arengut kuues valdkonnas: loomakasvatus, sööda töötlemine, teravilja ladustamine, õli töötlemine, tomatitööstus ja Xinjiangi eritoodete müük ning saavutame kooskõlastatud arengu tööstusahel, väärtusahel, tarneahel, lisandväärtusahel ja tööhõiveahel. Avatakse pankade finantseerimiskanal, et aidata põhiäril muutuda tugevamaks, paremaks ja suuremaks, integreerida esmase, teisese ja tertsiaarse tööstuse arendusviisid, korvata puudujäägid ja nõrgad valdkonnad ning ehitada Xinjiang teravilja ja õli kontsern ühtseks tervikuks. kogu põllumajandustööstuse keti kontserni ettevõte.