Avaleht> Meist > tehas > Zhongtai tekstiili- ja rõivagrupp

Xinjiang Zhongtai Tekstiili- ja Rõivaste Group Co., Ltd.

Xinjiang Zhongtai Tekstiili- ja Rõivaste Group Co., Ltd.

Riikliku "Vöö ja tee" algatuse ning riigiettevõtete reformi kolmeaastase tegevuskava põhjalikuks elluviimiseks haarake kinni strateegilisest võimalusest edendada uuel ajastul lääne regiooni arengut, et kujundada uus muster. ning edendada Xinjiangi tekstiili- ja rõivatööstuse arengut, et suurendada miljonite inimeste tööhõivet, investeeris ülemaailmne Fortune 500 nimekirja kantud ettevõte Xinjiang Zhongtai (Group) Co., Ltd. (edaspidi "Zhongtai Group") ja investeeris asutas 23. detsembril 2021 täielikult omanduses oleva tütarettevõtte Xinjiang Zhongtai Textile and Garment Group Co., Ltd. (edaspidi tekstiili- ja rõivakontsern), mille registreeritud kapital on 1 miljard jüaani.

Zhongtai Textile and Garment Group kui tekstiili- ja rõivasektori platvormettevõte Zhongtai Groupi kolmes suuremas ettevõttes ja seitsmes peamises sektoris tugevdab äritegevust, tootmise ajakava koostamist, investeeringute juhtimist, sisemist järelevalvet, koordineerimisteenuseid ja kahe suurema puuvilla ja viskoosi ketramise tööstusharu muud juhtimisfunktsioonid. 2022. aasta juuni lõpu seisuga on hallatavate varade kogumaht 37.5 miljardit jüaani ning kõikidel tasanditel on üle 50 tütarettevõtte, 11,008 30,000 töötajat ja üle XNUMX XNUMX töölised. Tegevus hõlmab puuvilla istutamist ja soetamist, viskooskiu tootmist, ketramist ja töötlemist, silmkoeliste tekstiilide ja toorainete müüki, kodutekstiiltoodete tootmist, tööstuslike tekstiiltoodete tootmist ja müüki, rõivaste tootmist, hanke- ja müügiagentuuri teenuseid, tarneahela juhtimist. teenused, ärijuhtimiskonsultatsioonid ja muud valdkonnad.

Praegu on puuvillatööstuse ja viskoositööstuse keti ümber tekstiili- ja rõivasektor moodustanud 70,000 1.23 aakri suuruse seemnekasvatusbaasi, 880,000 miljoni aakri kõrgetasemelise puuvilla istutusbaasi, 3.795 960,000 tonni viskooskiudu ja 140,000 miljonit valuplokki viskooslõnga ja 95 16,000 valuplokki viskooslõnga. Puuvillase lõnga tootmisvõimsus on 4.5 XNUMX tonni mittekootud kangast, XNUMX miljonit meetrit kootud kangast, XNUMX XNUMX tonni kootud kangast ja XNUMX miljonit tükki (komplekti) eritellimusel valmistatud rõivaid. See on rajanud suurima ühemahulise juhtiva ettevõtte puuvillatööstuses, maailma suurima viskooslõnga tootmisbaasi, Hiina suurima viskoositootmisbaasi ja mitmeid kõrgtehnoloogilisi ettevõtteid. Ta on loonud terve tööstusahela arendusmudeli, mis ühendab puuvilla istutamise, viskoosi tootmise, tipptasemel ketramise ja kudumise, trükkimise ja värvimise ning rõivaste töötlemise.

Peamised tooted on kvaliteetne ebemepuuvill, puuvillasordid, tavalised kiud, ülipeen denjeerkiud, puuvilla-tüüpi pleegitamine, peene denjee pleegitamine, villatüüpi pleegitamine, kõrgvalge meditsiinikiud, leegiaeglustavad kiud, antibakteriaalsed kiud , värvilised kiud jne viskoosstaapelkiu pikkuse spetsifikatsioonides. Kõrge, keskmise ja madala kvaliteediga vabas õhus ketramise, keerisketramise, rõngasketramise, kraasitud kammitud viskooslõnga, puuvillase lõnga ja erinevate segalõngade, meditsiiniliste mittekootud kangaste, suure arvu, suure tihedusega ja laia laiusega mitmesugused spetsifikatsioonid kodutekstiilid, kõrgekvaliteedilised rõivakangad ja kõikvõimalikud rõivad.Tootel on kulumiskindlus, pillidevastane, antistaatiline, särav ja värviline värvimine, hea hügroskoopsus, hea mugavus ja tugev kohanemisvõime. Toode on läbinud OEKO-TEXi standardi STANDARD 100? sertifitseerimine ning metsamajandamissüsteemi FSC ja CFCC sertifikaadid; liitus regenereeritud tsellulooskiu tööstuse rohelise arendusliiduga, läbis STeP sertifitseerimisauditi (säästva tekstiilitootmise sertifikaat) ja läbis märgistuse Made in Green (Made in Green).

Järelevalve all olevad sidusettevõtted on järjestikuselt võitnud riikliku tööauhinna, riikliku tselluloosikiu ja tekstiili uurimis- ja arendustegevuse näidisbaasi, riikliku põllumajanduse industrialiseerimise juhtiva ettevõtte, riikliku kõrgtehnoloogilise ettevõtte ja riikliku "lepingukuuleka, raskeveokite". Krediidiüksus, Hiina puuvillatööstuse kümme parima kvaliteediga usaldusväärset kaubamärki, riiklik kvaliteetse teenuse maine "AAA" tasemel ettevõte, autonoomse piirkonna tasandi ettevõtte tehnoloogiakeskus, korpuse tasemel põllumajanduse industrialiseerimise juhtiv ettevõte, korpuse tasemel juhtiv väliskaubandusettevõte ja paljud muud tunnustused. Tadžikistanis investeeritud ja ehitatud põllumajanduse ja tekstiili integreerimise projekt on kaasatud riikliku võtmeprojekti "Vöö ja tee" ning Hiina ja Tadžikistani koostöö võtmeprojekti ning võitnud "Tadžikistani parima tööstustoote auhinna" ja "Tadžikistani riikliku suurepärase Tööstusettevõtte auhind".

Tekstiili- ja rõivakontsern on keskendunud tihedalt strateegilisele positsioneerimisele, nagu "maailma suurim mitmekiuliste lõngamaterjalide tarnija", "lääne suurim kiudmaterjalide uurimis- ja arendustegevuse ning tootmisbaas", "ekspordikaubanduse ja -ringluse liider". tekstiili- ja rõivateenused läände" ning "Vöö ja tee" ehituspraktika ja "Maailmatasemel puuvilla kogu tööstusketi ettevõtete grupp" vastavalt keti pikendamise, ahela tugevdamise, keti täiendamise arendusideedele. , ning konsolideerides ahelat, tuginedes tööstusharu juhtiva ettevõtte Lihua kontserni noteerimisele, mille tuumaks on projektide ehitamine, investeeringute ja ühinemiste ja ülevõtmiste, tööstusliku integratsiooni, kogu tööstuse ümberkujundamise ja ajakohastamise kaudu, loome terve tööstuse. puuvillaketrus, viskoosketrus ja keemiliste kiudude ketrus koos "täiskategooriatega", mis integreerivad "istutamine - ketramine - kudumine - värvimine - viimistlemine - riietus" . Ta realiseerib puuvilla ja keemilise kiu esindatud mitmekesiste tooraineteede väljatöötamist ja ümberkujundamist ning teostab kogu tööstusahela ümberkujundamist esmasest töötlemisest tehnoloogia, moe ja keskkonnasäästliku suunani ning realiseerib ümberkujundamist "poliitika depressioonist" "Industrial aglomeration Highland" ümberkujundamine keskendus turustamisele.

"14. viie aasta plaani" perioodil ja tulevasel perioodil konsolideerib ettevõte veelgi ja suurendab tekstiili- ja rõivatööstuse konkurentsivõimet, koordineerib ohutut ja usaldusväärset tööstusahela tarneahelat, keskendudes peamiselt puuvillatööstuse ahela rafineerimisele, maa võõrandamise elluviimine, et rajada kaasaegsed talud, laiendada puuvilla istutamise ulatust, kiirendada kvaliteetsete puuvillasortide uurimis- ja arendusbaaside loomist, optimeerida puuvillasortide struktuuri, parandada puuvilla kvaliteeti, edendada suuremahuliste, standardiseeritud, mehhaniseeritud ja kvaliteetset puuvillatootmist ja luua Hiinas mõjukas puuvillabränd. Keskendudes viskooskiutööstuse tugevdamisele ja optimeerimisele, koordineerige tekstiili- ja rõivasektori sisemisi tööstusahela ressursse, kohandage mõistlikult viskoosstaapelkiu sortide struktuuri, parandage toodete kvaliteeti, stabiliseerige toote kvaliteeti ja suurendage diferentseeritud viskoosstaapelkiu arengut. sordid. Rakendage olemasolevas viskoosstaapelkiudude tootmistehases tehnilist ümberkujundamist, parandage tehase tehnoloogilist arengut, intelligentsust, energiasäästu ja heitkoguste vähendamise taset, stabiliseerige tootmismastaabi, arendage õigeaegselt välja lüotsellkiud ja pakkuge kvaliteetset tsellulooskiudu toormaterjalina. materjalid grupi kasutajate kinnitamiseks ja Xinjiangis. Keskendudes polüesterkiutööstuse ahela läbimurdmisele, tuginedes toorainena Zhongtai Groupi poolt ehitatava puhastatud tereftaalhappe (PTA) projekti ja etüleenglükooli (EG) projekti käigus toodetud toodetele, ehitades tööstusliku koostöö platvormi ja tutvustades tööstusahelat. Xinjiangi ja Kesk-Aasia turule suunatud toodete diferentseerimisest ja funktsionaliseerimisest juhinduvad partnerid kavandavad ratsionaalselt polüesterfilamentkiudude ja staapelkiudude arendamise ulatust ja mitmekesisuse struktuuri ning arendavad polüesterpolüestritööstuse ketti. Kombineerige mitu ahelat ja viige ellu puuvilla, polüesterstaapelkiu, viskoosstaapelkiu jne segamine, jätkake kudumistööstuse, rõiva- ja rõivatööstuse, kodutekstiilitööstuse arendamist, looge uut kineetilist energiat ja uusi eeliseid, edendage kõrget - lõpetada tööstuse intelligentne roheline ümberkujundamine ja saavutada kvaliteetne areng.