Avaleht> Toode > Roheline kemikaal > BDO

1,4-butüleenglükool

1,4-butüleenglükool


BDO, see on oluline põhiline orgaaniline keemiline ja peenkeemiline tooraine, mis on välja töötatud allavoolu ja mida saab kasutada enam kui 200 erineva peenkeemiatoote tootmiseks.

  Jaga
  vara

  BDO, see on oluline põhiline orgaaniline keemiline ja peenkeemiline tooraine, mis on välja töötatud allavoolu ja mida saab kasutada enam kui 200 erineva peenkeemiatoote tootmiseks, mis hõlmavad paljusid valdkondi, nagu autotootmine, elektroonika- ja elektriseadmed, infokommunikatsioon, insenerplastid, ehitusmaterjalid, masinad, naftakeemia, tekstiil, meditsiin, trükkimine, kosmeetika ja nii edasi.

  Füüsikalised omadused 

  1,4-butaandiool on värvitu õline vedelik, mille sulamistemperatuur on 20.1 °C. Keemistemperatuur 235 ℃. Leekpunkt (avatud tass) 121 ℃. Suhteline tihedus d 4201.0171. murdumisnäitaja nD201.4461. viskoossus (25 ℃) 71.5 mPa-s. hügroskoopne. Seguneb veega, lahustub metanoolis, etanoolis, atsetoonis, lahustub vähe eetris. 

  Keemilised omadused 

  Tugeva reaktsioonivõimega võib see läbi viia oksüdatsiooni, dehüdratsiooni, asendamise, polümerisatsiooni, amiinimise, esterdamise, halogeenimise ja muid keemilisi reaktsioone, et toota mitmeid olulisi keemiatooteid. Ketoon, eetris vähe lahustuv. 

  Tootmisprotsess 

  Valmistatakse atsetüleenist ja formaldehüüdist katalüsaatori juuresolekul, et saada 1,4-butüündiool ja seejärel katalüütiline hüdrogeenimine. Seda saab valmistada ka 1,3-butadieenist äädikhappe ja hapnikuga atsetüüloksüdeerimise, hüdrogeenimise, hüdrolüüsi ja muude reaktsioonide abil. 

  taotlus
  1
  UPVC toru
  1666750484395782.webp
  UPVC toru
  1666750515772994.webp
  UPVC toru
  Pakend, transport, hoiustamine

  Pakendamine ja ladustamine ja transport

  Seda pakitakse alumiiniumist, tsingitud rauast tünnidesse või plasttünnidesse või ladustatakse ja transporditakse paakautodes tuleohtlike ja mürgiste kaupadena. Kuna sulamistemperatuur on kuni 20 ℃, peaks tanker olema varustatud küttetoruga.

  Kasutamine

  1,4-butaandiooli kasutatakse laialdaselt polübutüleentereftalaadi (PBT), tetrahüdrofuraani (THF), gamma-butürolaktooni (GBL), N-metüülpürrolidooni (NMP), N-vinüülpürrolidooni (NVP), polüuretaanvaigu (PU) tootmisel. ) ja suure jõudlusega elastne kiud SPANDEX (spandex) ja muud kõrge lisandväärtusega peenkemikaalid. Seda kasutatakse laialdaselt lahustite, ravimite ja kosmeetikatoodete, plastifikaatorite, kõvendite, pestitsiidide, herbitsiidide, nahavahtude, kiudude, tehniliste plastide jne kujul.

  Küsitlus

  Võtke meiega ühendust