Avaleht> Meist > tehas > Shengxiongi energia

Xinjiang Shengxiong Energy Co., Ltd.

Xinjiang Shengxiong Energy Co., Ltd.

Xinjiang Mahatma Energy Co., Ltd. (edaspidi "Mahatma Energy") on seotud ettevõttega Xinjiang Zhongtai Chemical Co., Ltd. (viidatud kui "Zhongtai Chemical", aktsiakood 002092) ja on üks Zhongtai Groupi kümne parima tööstuspargi hulgas. Park asub Alehui linnas Toksuni maakonnas Turpani linnas. Selle pindala on 4,000 aakrit ja see on paigutatud ribakujuliselt, pikkusega umbes 3 km ja laiusega umbes 1 km. Tööstuspark asub idas Toksuni maakonnast 70 kilomeetri kaugusel ja läänes Yuergou raudteejaamast 5 kilomeetri kaugusel, lõunas on Lagou jõgi. Provintsi maantee S301 kulgeb pargi ees, ida pool Urumu, läänes Korla ja Nanjiangi raudteeliin läbib pargi läänekülge.

Tööstuspargi tööstused hõlmavad kivisütt, elektrit, kaltsiumkarbiidi, kloorleelist, tsementi, kaevandust jne. Tööstuspargi põhiosa on Mahatma Energy ja pargi tootmisettevõtete hulka kuulub Xinjiang Shengxiong Chlor-Alkali Co kuus tütarettevõtet. Ltd., Xinjiang Shengxiong Calcium Carbide Co., Ltd., Xinjiang Shengxiong Cement Co., Ltd., Xinjiang Shengxiong Coking Co., Ltd., Xinjiang Tongtai Coal Industry Co., Ltd., Xinjiang Tongtai Mining Co., Ltd. ja kaks Heishani söekaevanduse tootmisüksust ja omal jõul töötavat elektrijaama, mis moodustavad täieliku üles- ja allavoolu integratsiooni, söe, elektri ja soolamise ringmajanduse tööstusahela.

2015. aasta septembris suurendas Zhongtai Groupi tütarettevõte Xinjiang Zhongtai Chemical Co., Ltd. (edaspidi "Zhongtai Chemical") oma kapitali, et omandada Shengxiong Energy, mis omab nüüd 18.55% aktsiatest ja millest sai selle kontrollaktsionär. ; pärast kapitali suurendamist ja omandamist jätkatakse Shengxiong Energy tootmist ja tegevust järk-järgult. 20. aprillil 2016 jagas Zhongtai Group Shengxiong Energy spetsialiseeritud tootmise tugevdamiseks ja segmendihalduse hõlbustamiseks tööstuspargi iga segmendi ja Xinjiang Shengxiong Energy Co., Ltd. seitsmeks Shengxiong Energy, Shengxiong ettevõtteks. Kloorleelis, Shengxiongi kaltsiumkarbiid, Shengxiongi tsement, Shengxiongi koksimine, Tongtai kivisüsi ja Tongtai kaevandus.

Tööstuspargi aastane toodang on praegu 500,000 400,000 tonni polüvinüülkloriidvaiku, XNUMX XNUMX tonni ioonvahetusmembraani naatriumhüdroksiid, 1 miljon tonni kaltsiumkarbiidi, 750,000 1.8 tonni sinist süsinikku, 4 miljonit tonni jäätmejääkide igakülgset kasutamist tsemendi tootmiseks, 900,000 miljonit tonni avatud söekaevandusi, 900,000 2 tonni maa-aluseid söekaevandusi, 300,000 3,937 tonni ja 11.994 lime tonni × XNUMX XNUMX kilovatti iseseisvad generaatorid. Töötajaid on XNUMX ja varade kogumaht on XNUMX miljardit jüaani.