Meist

Zhongtai kultuur

Ettevõtluse missioon
Ettevõtluse missioon
Rikastage inimesi, reklaamige
Xinjiangi Ehitage kodumaa

Rikastage inimesi:
Toetage töötajaid, suurendage inimeste elatist, muutke töötajad rikkaks majanduse, vaimu ja õnne poolest.

Reklaamige Xinjiangi:
Ettevõtluse arendamine kohaliku majanduse ülesehitamiseks, ühiskonna toitmiseks, Xinjiangi stabiilsuse tagamiseks.

Ehitage kodumaa:
Tugevad ja suurepärased ettevõtted, et pidevalt suurendada Hiina keemiatööstuse konkurentsivõimet ja lakkamatuid jõupingutusi.

Ettevõtte visioon
Ettevõtte visioon
Maailma esimene – klass
Energiaettevõtete kontserni staatus

Uus ajastu, uus keskkond, uus tegevus Integreerige "Vöö ja tee", edendage jõuliselt pakkumisepoolset struktuurireformi, parandage pidevalt tehnoloogilist valmisolekut, parandage pidevalt juhtimistaset, edendage pidevalt innovatsiooni ja arengut, tugevdage pidevalt tööstuslikku staatust, tugevdage pidevalt kapitali funktsiooni, pidevalt optimeerige skaala taset, täiustage pidevalt kaubamärgi imagot, laiendage pidevalt ruumi ulatust, pikendage pidevalt ajavahemikku, tõstke pidevalt esile kaunist keemilist varjundit ja saavutage maailmatasemel energia- ja keemiaettevõtete grupp maailmatasemel, olla innovatsiooni arendamise, koordineeritud arendamise juht , roheline areng, avatud areng ja jagatud areng.

Ettevõtte põhiväärtused
Ettevõtte põhiväärtused
Üldsuse huvides on lapselik vagadus esimene ja kõige tähtsam

inimestele orienteeritud:
Töötajad on ettevõtte esimene ressurss, areng sõltub töötajatest, areng töötajatest.

Kõigepealt avalik:
Rahvuslikud huvid, piirkondlikud huvid, ettevõtluse huvid. Üldiselt alluvad kohalikud huvid üldistele huvidele.

Lapselik vagadus on esikohal:
Tänulik ühiskond, tänulikud ettevõtted, tänulikud vanemad, poja vagadus, head sõbrad, järgige sotsiaalset eetikat, kutse-eetikat, perekondlikku voorust, isiklikku moraali.

Harmoonia:
Sallivus, vooruslikkus, ühtsus ja koostöö, tehke koostööd, elage harmoonias, harmoonilises arengus. Kõik on inimeste jaoks, avalikud asjad on esikohal ja pojalikkus on esimene.

Ettevõtluse vaim
Ettevõtluse vaim
Raske töö ja pühendumus

Zhongtai vaim on Hiina suurepärase traditsioonilise kultuuri, revolutsioonilise kultuuri ja arenenud kultuuri konkreetne kehastus. See on hinnaline vaimne rikkus, mille Zhongtai elanikud on 60 aasta jooksul innovatsiooni ja ettevõtluse käigus moodustanud. See on Zhongtai rahva uurimise ja pärimise olemus. Peaesinemine on: maalähedane, töökas vaim; sõltumata ajast, sõltumata palgapühendamisest; koormus edasi, alistamatu ettevõtlikkus; ronimisjulgus, enesetäiendamise uuendusmeelsus.