Avaleht> Meist > tehas > Fukang Energy

Xinjiang Zhongtai Chemical Fukang Energy Co., Ltd.

Xinjiang Zhongtai Chemical Fukang Energy Co., Ltd.

Xinjiang Zhongtai Chemical Fukang Energy Co., Ltd. asub riiklikus uue industrialiseerimise tööstuse demonstratsioonibaasis - Xinjiang Fukang Industrial Park. See on seotud Xinjiang Zhongtai Chemical Co., Ltd. "Zhongtai Chemical", aktsiakood 002092), börsiettevõte, mida kontrollib Xinjiang Zhongtai (Group) Co., Ltd. Ettevõte asutati 5. augustil 2009 ja aluskivi pandi 19. augustil samal aastal registreeritud kapitaliga 2.2 miljardit jüaani ja varade kogumahuga 9.3 miljardit jüaani. Pärast 2010. aasta mais toimunud keskset Xinjiangi töösümpoosionit haaras ettevõte arendusvõimalustest kinni, kiirendas projekti ehitamist, tegi ettepaneku "kaks sammu liidetakse üheks sammuks" ning ühendas tööstuspargi esimese ja teise etapi ehituse 800,000 600,000 tonni polüvinüülkloriidiga. vaiku ja XNUMX XNUMX tonni ioonmembraani naatriumhüdroksiid ja 300,000 2012 kWh installeeritud elektritootmise ringmajanduse projekt, mis valmisid täielikult ja võeti tootmisse 2,000. aasta novembris. Töötajaid on üle 32, keskmine vanus XNUMX aastat.

Fukang Energy on kasutusele võetud peaaegu 7 aastat. Pärast pidevat tehnoloogilist optimeerimist ja täiustamist on seadme tootmisvõimsust veelgi pingutatud. Praegu on see moodustanud aastase tootmismahu 900,000 650,000 tonni polüvinüülkloriidvaiku ja 3 5 tonni ioonmembraani seebikivi. Praegu toodab peamiselt SG-7, SG-8, SG-62, SG-72 tüüpi PVC vaiku, 67GP, 2500GP, 1800FL kolme tüüpi pastavaiku, P400, P18, P20, matistavat vaiku, suure mõjuga vaiku, toodete erimaterjale nagu ventiilid ja kaitsekiivrid jne, samuti vedel seebikivi ja helbed seebikivi, mille tootmisvõimsus on kokku XNUMX erinevat marki vaiku. See on arenenud kloorleelisetööstuse baasiks, mis ühendab kloorleeliste teadus- ja arendustegevuse, tootmise, töötlemise ja ladustamise ning millel on suurim tootmisvõimsus, arenenud protsessitehnoloogia ja Zhongtai Chemicali täielikud tööstuslikud tugirajatised. See on ka esimene riiklikul tasemel kõrgtehnoloogiline ettevõte, riikliku rohelise tehase demonstratsiooniüksus, naftakeemiatööstuse energiatõhususe juhtettevõte ja riiklik noorte tsivilisatsioon kaltsiumkarbiidi PVC-tööstuses. Peamine toode PVC on üks viiest üldotstarbelisest vaigust, millel on suurim toodang, madalaim hind ja ainus põhiline keemiatoode, mis ei kasuta toorainena naftat. Seda kasutatakse laialdaselt enam kui XNUMX tööstusharus, nagu nafta, keemiatööstus, kergetööstus, tekstiil, ehitusmaterjalid, mis on tihedalt seotud erinevate rahvamajanduse valdkondadega.

Praegu on Fukang Energyl riiklikul tasemel tehnoloogiakeskus, mille koguinvesteering on 130 miljonit jüaani. Tuginedes PVC-spetsiifiliste, mitme jõudlusega ja mitmeotstarbeliste toodete uurimis- ja arendustegevusele, süvendab see pakkumise poole reformi, laiendab PVC rakendusvaldkonda ning teostab kõrgekvaliteediliste ja mitmekesiste toodete tootmist. Praegu on edukalt välja töötatud ja suures mahus toodetud spetsiaalseid vaigutooteid, nagu P1800, P2500, P400 ja mattvaik, mida kasutatakse laialdaselt meditsiinis, autode kaunistamisel, konveierilintide, tihendusribade ja muudes valdkondades, täites tühimiku. tööstuse suurtes seadmetes spetsiaalsete vaikude tootmisel. 50,000 XNUMX tonnise aastase toodanguga PVC järeltöötluse tootmise näidisbaasi rajamise toetamine, mis on suunatud peamiselt kõrgekvaliteedilistele PVC profiilidele, torudele, ehitusšabloonidele, kiviplastile, puitplastile, seinaisolatsioonile ja muudele uutele ehitusmaterjalidele turgudel, mis viib PVC ehitusmaterjalide kasutamise kõrgekvaliteedilise arenduseni.

Fukang Energy järgib uut arenduskontseptsiooni, süvendab pakkumisepoolset struktuurireformi vastavalt kvaliteetse arengu nõuetele, nõuab traditsiooniliste tööstusharude ümberkujundamist kõrgtehnoloogiaga ning kiirendab tööstusliku intelligentsuse, informatiseerimise ja digitaalse ajakohastamise rakendamist. ja ümberkujundamine, et tugevdada, laiendada ja optimeerida atsetüleeniprotsessi PVC-tööstust, mida tuntakse kui "Hiina patenti", laiendada tööstusahelat, tõhustada väärtusahelat, tagada resoluutselt riiklik energiajulgeolek ja aidata Made in China 2025.