Avaleht> Meist > tehas > Zhongtai tekstiilitehnoloogia

Zhongtai Textile Technology Co., Ltd. (Korla)

Zhongtai Textile Technology Co., Ltd. (Korla)

Zhongtai Textile Technology Co., Ltd. (Korla) (edaspidi "Korla Zhongtai Textile Technology"), varem tuntud kui Xinjiang Fulida Fiber Co., Ltd., asutati 6. augustil 2007 ja muudeti Xinjiang Zhongtai Textileks. Group Co., Ltd. 6. augustil 2019. 5. jaanuaril 2022 muudeti ettevõte Korla Zhongtai Textile Technology Co., Ltd.-ks, mille registreeritud kapital on 3.969 miljardit jüaani. 2016. aasta aprillis oli see täielikult omandas Xinjiang Zhongtai (Group) Co., Ltd., suur riigiettevõte Xinjiangi Uiguuri autonoomses piirkonnas ja on nüüd täielikult riigi omandis. Ettevõte asub riikliku maantee 218 idaküljel Korla majanduses. ja tehnoloogilise arengu tsoonis ning Kuta peakanali põhjaküljel, mille pindala on umbes 200 hektarit ning mis tegeleb peamiselt tselluloosstaapelkiudude ning diferentseeritud ja funktsionaliseeritud tselluloosstaapelkiudude tootmise, müügi ja tehnoloogia arendamisega.Peamised tooted on puuvill- tüüpi pleegitamine, keskmise pikkusega pleegitamine, peene denjeega pleegitamine, villa tüüpi pleegitamine, kõrgvalge meditsiiniline kiud, leegiaeglustav kiud, villatüüpi kiud ja muud tselluloosstaapelkiudude spetsifikatsioonid, samuti mitmesugused muud erisused ja pikkused erinevad eitajad ja pikkused. Värvilised tselluloosi lühikesed kiud.

Kõigi tasandite parteikomiteede ja valitsuste hoole ja toetusega on Korla Zhongtai Textile Technology loonud arengumudeli rohelise tselluloosi valmistamisest, ringlussevõetud puidumassi tootmisest, tselluloosi lühikiu tootmisest ja tipptasemel ketramisest. Sellest on saanud laiaulatuslik ettevõte, mille aastane toodang on 380,000 90,000 tonni tselluloosstaapelkiudu, 300,000 76 tonni tselluloosi, 12.2 1,900 tonni väävelhapet, mis toetab XNUMX MW elektrijaama, mille koguvara on XNUMX miljardit jüaani ja kus töötab XNUMX töötajat. .

Korla Zhongtai Textile Technology rakendab aktiivselt autonoomse piirkonna tekstiili- ja rõivatööstuse arendamise peamist strateegiat, et suurendada miljonite inimeste tööhõivet, ning mängib rolli Korla tekstiilitööstuspargi rajamise tutvustamisel ja edendamisel. Rakendage aktiivselt tehnoloogilist ümberkujundamist ja laiendamist, et rahuldada pargi ketrusveskite tooraine tarnimist, edendada rohelist, keskkonnasõbralikku ja energiasäästlikku tootmist, luua ringikujuline ja taastuv arendusmudel ning ühendada eelnevad ja järgnevad seotud ettevõtted, et kiirendada viskooskiudude paigutus Xinjiangis, et muutuda tugevamaks, suuremaks ja paremaks ning püüda viia Xinjiangi tekstiilitööstus uuele tasemele.

Ettevõte läbis riikliku ISO9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi, ISO14001 keskkonnajuhtimissüsteemi ning OHSAS18001 töötervishoiu ja tööohutuse rahvusvahelise juhtimissüsteemi sertifitseerimisauditi. Tooted on läbinud OEKO-TEXi STANDARD 100? sertifitseerimine ning metsamajandamissüsteemi FSC ja CFCC sertifikaadid. 2018. aastal liitus ta Regenerated Cellulose Fiber Industry Green Development Alliance'iga; 2019. aastal läbis ettevõte STeP-i sertifitseerimisauditi (säästva tekstiilitootmise sertifikaat) ja taotles Made in Green (roheline tootmine) märgistust. Ettevõte on järjest võitnud "Riikliku tselluloosikiu ja tekstiili teadus- ja arendustegevuse ning tootmise demonstratsioonibaasi", "National Labour Award" ", "Riiklik suurepärase brändi panuse auhind keemiakiutööstuses", "Hiina Keemiakiutööstuse Assotsiatsioon · Rohelise Universumi fondi rohelise panuse pronksvõtme auhind" "Riikliku tekstiilitööstuse partei loomine arenenud ettevõttesse", "Riiklik tekstiilitöösuhete harmooniline ettevõte" , "Kaheksas riiklik tekstiilitööstuse juhtimise innovatsiooni saavutuste eriauhind", "Autonoomse piirkonna roheline tehas", "Autonoomse piirkonna põllumajanduse industrialiseerimise peamine juhtiv ettevõte" ja paljud teised aunimetused.

Tulevikku vaadates tugineb Zhongtai tekstiilitehnoloogia oma ressursside eelistele, diferentseeritud poliitilistele eelistele ja oma eelistele talentide, tehnoloogia ja turgude osas, et kehtestada kindlalt rohelise ökoloogia ja intensiivse arengu kontseptsioon ning süvendada ressursside integreerimist, tugevdada. tööstuslikku koostööd, optimeerida süsteeme ja mehhanisme, teha kõik endast oleneva, et suurendada tööstusahela säästva arengu suutlikkust, kiirendada kvaliteedi, tõhususe ja dünaamiliste muutuste edendamist ning anda positiivne panus sotsiaalsesse stabiilsusesse, pikaajalisesse stabiilsusesse ja majandusarengusse. Xinjiang.