Avaleht> Toode > Roheline kemikaal > CPVC

klooritud polüvinüülkloriid;cPVC

klooritud polüvinüülkloriid;cPVC


Tänu oma suurepärastele omadustele kasutatakse CPVC materjali laialdaselt järgmistes valdkondades:

Keemiatööstus: CPVC-d saab kasutada kemikaalide torustikes, ventiilides, mahutites ja muudes seadmetes. See talub kõrgeid temperatuure ja söövitavat keskkonda ning sellel on hea mehaaniline tugevus ja survekindlus.

  Jaga
  vara

  CPVC-toodete eelisteks on kõrge temperatuurikindlus, korrosioonikindlus, kõrge mehaaniline tugevus ja muud omadused ning neid saab laialdaselt kasutada keemia-, ehitus-, elektri-, farmaatsia- ja muudes valdkondades.

  Kõrge temperatuuritaluvus: tavalise PVC-ga võrreldes on CPVC-l kõrgem soojusmoonutustemperatuur ja see võib stabiilselt töötada keskkondades, mille temperatuur on üle 90 ℃.

  Korrosioonikindlus: CPVC materjalil on hea korrosioonikindlus ja seda saab kasutada happelises ja leeliselises keskkonnas, samuti klooriioonide, oksüdeerijate ja muude söövitavate vahenditega.

  Mehaaniline tugevus: CPVC-l on kõrge mehaaniline tugevus, hea löögikindlus ja survekindlus ning see talub teatud väliseid jõude ja rõhku.

  UV-vastupidavus: CPVC materjal on UV-kiirguse suhtes suhteliselt stabiilne ja ei vanane ega muutu kergesti värvi.

  Hea elektriisolatsiooni jõudlus: CPVC materjalil on hea elektriisolatsioonivõime ja seda saab kasutada elektriseadmetes ja muudes valdkondades.

  Keevitatavus: CPVC materjali saab ühendada lahustikeevitusega või kuumsulamkeevitusega, millel on kõrge ühendustugevus ja väiksem vee lekkimine.

  Keskkonnakaitse: CPVC materjal ei sisalda kahjulikke aineid nagu halogeenid ja raskmetallid ning vastab keskkonnakaitsenõuetele.

  Parem kuumakindlus: pehmenemistemperatuuri temperatuur on 120°C, kui kloorisisaldus on 67%. Seetõttu on CPVC kuumakindlus 20–40 ºC kõrgem kui polüvinüülkloriidil ja CPVC tooted ei deformeeru keevas vees.

  Paremad mehaanilised omadused: kõrgematel temperatuuridel paranevad mõned CPVC omadused, nagu tõmbetugevus, paindetugevus ja kõvadus, võrreldes PVC-ga, suurema jäikusega. CPVC löögikindlus on aga halvem kui PVC-l ja väheneb kloorisisalduse suurenemisega.

  Hea korrosioonikindlus: vastupidav happele ja leelisele kõrgel temperatuuril, ei erodeeri vesinikkloriidhappe ega kuuma klooriauru poolt, vastupidav lineaarsetele alkaanidele ja õlidele jne, suurepärase korrosioonikindlusega.

  Hea leegikindlus: sellel on leegiaeglustaja ja hea õhutihedus. Kõrgel temperatuuril on sellel kõrge isolatsioonitakistus ja väike dielektriline kadu ning suurepärane leegikindlus.

  Hea töötlemisvõime: CPVC-d saab kasutada jäiga PVC töötlemisel tavaliselt kasutatavate meetodite jaoks, st PVC töötlemisseadmetega saab teha ekstrusiooni, süstimist, kalandrimist, treimist, freesimist ja puurimist ning toote kokkutõmbumiskiirus on madal.

  Muud omadused: Suure kloorisisalduse tõttu ei põle CPVC üldse ja sellel on hea tulekindlus. CPVC-l on ka head elektriisolatsiooni omadused, eriti kõrge isolatsioonitakistus kõrgetel temperatuuridel, väike dielektriline kadu ja madal soojusjuhtivus, mida saab kasutada erinevate isoleermaterjalide tootmisel. Keemiliste omaduste osas on CPVC-l samad omadused kui PVC-l ning see talub kõrgel temperatuuril happeid ja leelisi. CPVC-d ei ründa vesinikkloriidhape ega kuum vesiniku aur ning see on vastupidav ka sirge ahelaga süsivesinikele ja õlidele.


  spetsifikatsioon
  CPVC ekstrusiooni tüüp
  Projekt indeks
  Värvivalik Valge pulber
  Kloorisisaldus % 67.0 0.5 ±
  Sõela kiirus % (läbi 0.355 mm sõela) ≥99
  Näiv tihedus g/ml ≥0.50
  Lenduv % ≤ 0.3
  CPVC survevalu
  Projekt indeks
  Värvivalik Valge pulber
  Kloorisisaldus % 66.5 0.5 ±
  Sõela kiirus % (läbi 0.355 mm sõela) ≥99
  Näiv tihedus g/ml ≥0.55
  Lenduv % ≤ 0.3


  taotlus

  CPVC kasutamine on väga ulatuslik, hõlmates peaaegu kõiki eluvaldkondi. Peamiselt kasutatakse torude, kuuma ja külma vee torude, keemiatorude, naftaväljade transporditorude valmistamiseks; plaadid ja lehed, vahtmaterjalid, leegiaeglustavad materjalid, komposiitmaterjalid, vinüülkiudude modifitseerimine, katted ja liimid, elektriisolatsioonimaterjalid, survevalu.

  管材、管件、阀门(应用场景)_副本

  Pakend, transport, hoiustamine

  Pakkimisvorm: 25KG/kott

  Pakume tasuta proove 0.5-1 kg, peate maksma ainult veokulud, võtke meiega ühendust, kui seda vajate.


  Küsitlus

  Võtke meiega ühendust