Avaleht> Toode > Roheline kemikaal > Kloroeetervaik

klooritud polüeetervaik; CPE MP45;CPE MP35; CPEMP25

klooritud polüeetervaik; CPE MP45;CPE MP35; CPEMP25


Korrosioonikindlus: Klooritud epoksüvaigul on suurepärane vastupidavus seebistamisele ja klooriaatomid molekulaarahelas on väga stabiilsed, andes toodetele kõrge korrosioonikindluse vee, hapete, leeliste ja soolade suhtes.

  Jaga
  vara

  Klooritud epoksüvaigukattel on kõik kaasaegse korrosioonikaitse omadused, nagu veekindlus, hüdrolüüsikindlus, ilmastikukindlus ja keemilise korrosioonikindlus. Seda kasutatakse laialdaselt sellistes tööstusharudes nagu keemia-, metallurgia-, kaevandus-, veevarustussüsteemid ja laevaehitus ning sellel on spetsiifilised rakendused järgmistes valdkondades:

  Tugevad korrosioonivastased katted tööstuslikule atmosfäärile, nagu tehasehooned, seadmed, torustikud, mahutid, kommunaaltehnika, sadamad ja dokid. Klooritud epoksüvaik sobib väga hästi korrosioonikaitseks tööstuskeskkonnas tänu oma suurepärasele vee- ja kemikaalikindlusele, heale nakkuvusele ja seebistumiskindlusele.

  Tugevad korrosioonivastased katted laevadele, näiteks erinevatele laevakere osadele, eriti merevee korrosioonile vastupidavatele kohtadele. Klooritud epoksüvaigul on suurepärane veekindel, soolane veekindlus, välistingimustes ilmastikukindlus, kollasusevastane, pulbriline ja kauakestvad kõrge efektiivsusega korrosioonivastased omadused. Valmistatud katted kuivavad kiiresti ja neid on lihtne kasutada, mis on laevaehitustööstuse korrosioonikaitse valdkonnas väga olulised.

  Pinnakatted konteineritele ja transpordimasinatele, nagu raudteed, laevandus- ja maismaakonteinerid, transpordimasinad ja ohtlike kaupade tankerid. Klooritud epoksüvaikkatetel on suurepärane nakkuvus ja veekindlus ning need võivad tagada katte stabiilsuse laias temperatuurimuutuste vahemikus.

  Kergmetalli krundid ja pealisvärvid. Alumiiniumi, tsingi, tsingitud terasplaatide ja muude värviliste metallide katteid on raske kanda ning tavalised sünteetilised vaigukatted ei nakku neile hästi. Kate koorub aluspinnalt maha. Klooritud epoksüvaigukatted võivad aga hästi nakkuda.

  Sildade, meretehnika ja energeetika jne spetsiaalsed pinnakatted. Neid saab kasutada ka anorgaaniliste kruntkatete, teemärgistusvärvide, plastkatete, tuleaeglustavate katete jms jaoks.


  spetsifikatsioon
  Parameeter sihtmärk
  Pehmenemistemperatuur: 52 ° C
  Puistemaht: ligikaudu 370 kg / m³
  Lahustuvus vees mittelahustuv
  Viskoossus (23.2°C / 20% tolueenilahus): (mPa·s) 44
  Nähtav tihedus, g/ml 0.38
  Kloorisisaldus, % 44.4


  taotlus

  Klooritud eetervaigukatteid iseloomustavad suurepärased kaasaegsed korrosioonivastased omadused, sealhulgas veekindlus, hüdrolüüsikindlus, ilmastikukindlus ja keemilise korrosioonikindlus. Neid kasutatakse laialdaselt muu hulgas keemiatööstuses, metallurgiatööstuses, mäetööstuses, veevarustussüsteemides ja laevaehituses. Konkreetsed rakendused hõlmavad järgmist:

  Tugevad tööstuslikud atmosfääri korrosioonivastased katted: näiteks tehasehooned, seadmed, torustikud, mahutid, kommunaaltehnika ning sadamad ja dokid. Klooritud eetervaigukatted on väga vastupidavad seebistamisele, veele ja kemikaalidele ning neil on suurepärane nakkuvus, mistõttu on need ideaalsed korrosioonivastaste kruntvärvide ja pealisvärvide jaoks tööstuslikus keskkonnas.

  Tugevad korrosioonivastased katted laevadele: näiteks laevakere erinevad osad, eriti sobivad kohtadesse, mis on vastupidavad merevee korrosioonile. Klooritud eetervaikkatetel on suurepärane veekindlus, soolane veekindlus, välistingimustes ilmastikukindlus, kollasus- ja kriiditumisvastane vastupidavus ning kauakestvad kõrge efektiivsusega korrosioonivastased omadused. Koostatud pinnakatted kuivavad kiiresti ja neid on lihtne kasutada, mistõttu on need olulised laevaehitustööstuse korrosioonivastases võitluses.

  Konteinerite ja transpordimasinate katted: näiteks raudtee-, mere- ja maismaakonteinerid, transpordimasinad ja ohtlike kaupade tankerid. Klooritud eetervaigukatetel on suurepärane nakkuvus ja veekindlus ning need võivad säilitada stabiilsust laias temperatuurivahemikus.

  Kergmetalli krundid ja pealisvärvid: kuna alumiiniumi, tsinki, tsingitud teraslehti ja muid värvilisi metalle on raske katta, ei saa tavalised sünteetilisest vaigust katted neile hästi nakkuda ning kate koorub aluspinnalt maha. Klooritud eetervaigukatted võivad neile hästi nakkuda.

  Sildade, meretehnika ja energeetika erikatted: võib kasutada ka anorgaaniliste kruntvärvide, teemärgistusvärvide, plastkatete, tulekindlate katete jms jaoks.


  Pakend, transport, hoiustamine

  Pakendatud jõupaberkottidesse, 20kg koti kohta:

  Säilitada jahedas, kuivas ja hästi ventileeritavas kohas ning vältida säilitustemperatuuri üle 40°C. Käsitsege transportimisel ettevaatlikult, et vältida muljumist, ning hoidke eemal soojusallikatest ja niiskest keskkonnast.

  See toode ei ole klassifitseeritud ohtlikuks materjaliks ja seda saab transportida maismaal, merel või õhus ilma asjakohaste transpordieeskirjadeta.

  Pakume tasuta proove 0.5-1 kg, peate maksma ainult veokulud, võtke meiega ühendust, kui seda vajate.


  Küsitlus

  Võtke meiega ühendust