Avaleht> Toode > Roheline kemikaal > PET

Zhongtai pudeli klassi lemmikloomade polüetüleentereftalaadi neitsi lemmikloomavaik Iv 0.84

Zhongtai pudeli klassi lemmikloomade polüetüleentereftalaadi neitsi lemmikloomavaik Iv 0.84


Omadused: Õhuke ja pehme läbipaistev helves. Valmistatud plastikust, liimist, kummist või muudest materjalidest. Teaduslik seletus on: kahemõõtmeline materjal, mis moodustub aatomite, molekulide või ioonide sadestumisel substraadi pinnale.

  Jaga
  vara

  Klassifikatsioon:spetsiaalne mattkile, spetsiaalne kokkutõmbumiskilele, spetsiaalne keerduva kile jaoks, spetsiaalne termosiirdekile jaoks, spetsiaalne lehtmaterjali jaoks, spetsiaalne kiire joonistuskile jaoks, pakkekilele, pakkekile klass, salvestuskile klass, kondensaatorkile klass, Dayyou fotopolümeerist estri viilud.

  omadused:Õhuke ja pehme läbipaistev helves. Valmistatud plastikust, liimist, kummist või muudest materjalidest. Teaduslik seletus on: kahemõõtmeline materjal, mis moodustub aatomite, molekulide või ioonide sadestumisel substraadi pinnale.

  Kasutusalad:Laialdaselt kasutatav toidu-, klaaskiuga tugevdatud plasti-, ehitusmaterjali-, trüki- ning meditsiini- ja tervishoiutööstuses.

  spetsifikatsioon

  Kileklassi baasil polüesterkiibi jõudluselemendid ja näitajad

  Seerianumber Projekt preemia esmaklassiline Kvalifitseeritud toode
  1 Sisemine viskoossus M1a±0.012 M1±0.015 M1±0.020
  2 Sulamistemperatuur/℃ M2b±2 M2±3 M2±4
  3 Kondenseeritud karboksüülrühmade sisaldus/(mol/t) M3c±4 M3±5 M3±5
  4 Chroma b väärtus M4d±2.0 M4土2.0 M4±2.5
  5 Niiskus/%* 0.4 0.4 0.5
  6 Agregeeritud osakesed/(tk/mg) paremal 1 4 6
  7 Dietüleenglükooli sisaldus/% M5e±0.3 M5±0.4 M5±0.5
  8 Raud/(mg/kg) 2 5 6
  9 pulber/(mg/kg) 100
  10 Ebanormaalne lõik / % paremale 0.4 0.5 0.6
  aM₁ on siseviskoossuse keskne väärtus, mis määratakse kindlaks tarnija ja ostja vaheliste läbirääkimiste teel ning mida ei tohi pärast määramist meelevaldselt muuta.

  bM2 on sulamistemperatuuri keskne väärtus, mis määratakse kindlaks tarnija ja ostja vaheliste läbirääkimiste teel ning mida ei tohi pärast määramist meelevaldselt muuta.

  cM3 on suu põhjasisalduse keskne väärtus, mis määratakse pakkumise ja nõudluse poolt vahemikus 14 mol/t ~ 36 mol/t ja mida ei tohi pärast määramist meelevaldselt muuta.

  dM4 on värvilisuse b väärtuse keskne väärtus, mille määravad nii nõudluse kui pakkumise pooled vahemikus <8.0 ja mida ei tohi pärast määramist meelevaldselt muuta.

  eM5 on dietüleenglükooli sisalduse keskne väärtus, mis määratakse nii pakkumise kui ka nõudluse poolt vahemikus 0.6% kuni 2.0% ja mida ei tohi pärast määramist meelevaldselt muuta.

  taotlus
  2
  PET
  3
  PET
  4
  PET
  5
  PET
  6
  PET
  Küsitlus

  Võtke meiega ühendust