Avaleht> Toode > Roheline kemikaal > PE

Polüetüleenvaik

Polüetüleenvaik


Polüetüleenvaigud (PE) on termoplastilised polümeerid, mis tähendab, et neid saab moodustada kuumutamisel ja uuesti sulatada, ilma et need kaotaksid oma olemuslikke omadusi. Termoplastid erinevad selle poolest termoreaktiivsetest materjalidest, mis pärast kõvenemist muutuvad püsivalt.

  Jaga
  vara

  Polüetüleenvaigud jagunevad kolme suurde rühma: madala tihedusega (LDPE), suure tihedusega (HDPE) ja ülikõrge molekulmassiga (UHMW-PE). LDPE-d kasutatakse näiteks plastikust ostukottide valmistamiseks; HDPE, äravoolutorude jaoks; ja UHMW-PE meditsiiniseadmete jaoks. Üldiselt, mida suurem on materjali tihedus, seda kristallilisem on selle struktuur. Kõrgematel kristallstruktuuridel on kõrgem kasutustemperatuur.

  LDPE-d kirjeldatakse kõige paremini kui madalat tugevust, kuid väga elastset, võimaldades sellel venida purunemata. See on populaarne mitmesuguste pakendamisrakenduste jaoks, alates pigistatavatest pudelitest kuni sulgemiskileni. HDPE-l on suurem tugevus, kuid väiksem elastsus, mistõttu on see kasulik toodete puhul, mis peavad säilitama oma kuju, nagu prügikastid. HDPE jääb kasutuskõlblikuks -60°C juures. UHMW-PE on väga tugev, tugevuse ja kaalu suhe läheneb mõne terase omale. Kuna see on kõrge kulumiskindlusega, sobib see spetsiaalsete rakenduste jaoks, nagu villimismasinate ajastuskruvid ja tähtrattad, tehisliidete kulumispadjad jne.

  Nagu paljud termoplastid, imavad polüetüleenvaigud kergesti niiskust. Tavaliselt ei vaja need enne survevalu või muud töötlemist spetsiaalset kuivatusrežiimi.

  Materjal oma loomulikul kujul on tavaliselt valge või must ja muutub poolläbipaistvaks, kui lahjendada piimapudelite jms mõõtudeks. Tarnijad saavad vastavalt vajadusele kohandada koostist, et suurendada rebenemistugevust, läbipaistvust, vormitavust, prinditavust jne.

  spetsifikatsioon
  Analüüsiprojekt Kvaliteediindeks Testi tulemus Katsemeetod

  Granuleeritud välimus

  Värviterad ja mustlaikterad/k

  ≤ 10 0 SH/T 1541.1-2019
  suured ja väikesed, g/kg ≤ 100 0 SH/T 1541.1-2019
  Sulamismassi voolukiirus (21.6 kg), g/10 min 4.8-7.2 6.1 Q/SY DS 0511
  Tihedus, kg/m3 946-950 948.9 Q/SY DS 0510
  Tõmbe voolavuspinge, MPa ≥22 24.9 Q/SY DS 0512
  Tõmbepinge katkemisel, MPa ≥24 42.2 Q/SY DS 0512
  Tõmbe deformatsioon katkemisel, % ≥450 775 Q/SY DS 0512
  taotlus

  Polüetüleeni saab töödelda puhumisvormimise, ekstrusiooni, survevalu ja muude meetoditega, mida kasutatakse laialdaselt õhukese kile, õõnestoodete, kiudude ja igapäevaste vajaduste valmistamisel. Ja nii edasi.

  (1) Polüetüleenkilet (PE) kasutatakse laialdaselt erinevate toiduainete, ravimite, keemiliste väetiste, tööstustoodete ja põllumajanduskilede pakkematerjalina. Seda saab ekstrudeerida ka komposiitkileks raskete esemete pakkimiseks.

  (2) polüetüleenist õõnsad tooted: suure tihedusega polüetüleeni tugevus on suurem, sobib õõnsate toodete jaoks. Võib puhuda pudelitesse, tünnidesse, purkidesse, paakidesse ja muudesse anumatesse. Või valades paaki ja säilituspaaki ning muudesse suurtesse mahutitesse

  (3) polüetüleenist toru ja plaat sobivad maa-aluseks paigaldamiseks, lauaks ja ehitusmaterjalideks

  (4) polüetüleenkiud: saab kasutada kuulikindlate vestidena. Komposiitmaterjalid autotööstuses ja merenduses.

  (5) polüetüleenkiud harjastega siidi, tasapinnalise siidi või kilekiu valmistamiseks, mida kasutatakse trossi, filterriide, pakkeriide jms valmistamiseks.

  (6) Polüetüleenist mitmesugused materjalid: survevalu abil toodetud mitmesugused materjalid hõlmavad igapäevaseid mistšelle, kunstlilli, käibekarpe, väikekonteinereid, jalgratta- ja traktoriosi, mida kasutatakse konstruktsiooniosade valmistamisel.

  Pakend, transport, hoiustamine

  Pakend on 25kg kilekottides, mida saab transportida mööda raudteed või merd ja hoida kuivas laos.

  Küsitlus

  Võtke meiega ühendust