Avaleht> Toode > Ehitusmaterjal > PVC toru

PVC toru

PVC toru


PVC toru (jagatud PVC-U toruks, PVC-UH toruks ja PVC-O toruks) on valmistatud PVC vaigust, stabilisaatorist ja määrdeainest ning seejärel ekstrudeeritakse kuumpressimise teel. See on esimene plasttoru, mis on välja töötatud ja rakendatud.

  Jaga
  vara

  1、Integraal terasraami tihenduskummist rõngaskonstruktsioon Terasraami tihenduskummist rõngas ja laiendus on tootmisse integreeritud. Valmistatud terasraami tihenduskummist rõngas ei vääna, deformeeru ega nihku paigaldamise ajal. Pistikupesal on suur paisumisvaru ja seda ei ole lihtne lekkimiseks välja tõmmata, mis suurendab vuugi tihedust ja parandab paigalduskvaliteeti.

  2、Kõrge hügieenitase Vastavalt rahvusvahelistele standarditele kasutab see orgaanilise tina valemisüsteemi, mis ei sisalda pliisoola ega raskmetalle. See on roheline ja mittetoksiline, tugeva korrosioonikindlusega, sileda siseseinaga, ei ima lisandeid ega kasvata vetikaid ja mikroorganisme. See mitte ainult ei taga joogivee ohutust transpordikeskkonnas, vaid tagab ka pinnase keskkonna ohutuse.

  3, pikk kasutusiga Toru on kindel torukonstruktsioon, millel on stabiilne kvaliteet ja hea korrosioonikindlus. See ei ole tundlik bioloogiliste, füüsikaliste ja keemiliste vastasmõjude suhtes. Torude paigaldamisel ei ole vaja korrosioonivastast töötlust. Segamaterjalide liigitamise kvaliteetne eluiga on garanteeritud 50 aastat ja eeldatavaks tegelikuks kasutuseaks saab kontrollida 100-150 aastat.

  4 、 Kõrge avastamisstandard PVC-uh toru hüdrostaatiline test viiakse läbi vastavalt rõnga pingele 42 MPa, mis on kõrgem kui PVC-U torul 38 MPa. Iga tehasest väljuv toru täidetakse võrgus 2 korda hüdraulilise testi nimirõhust, mis on kõrgem kui kodumaise mittemetallist toru 1.5 korda suurem kui hüdraulilise katse nõuete nimirõhk.

  5、Madalad ehituskulud Torul on küpsed ülisuure läbimõõduga kõik plasttoruliitmikud, mida on lihtne paigaldada, lihtne ja kiire. Samas ei mõjuta madal temperatuur, tolm, vihm ja lumi ilm ning kaal on kerge. Ehitusplats võib olla pistikupesa, paigaldus ei maksa vett ja elektrit, tööjõudu, masinate maksumus on madal, saab ehitada terve päeva, säästa ehitusperioodi.

  6 、Madalad kasutuskulud Toru sisesein võib püsida pikka aega sile, parandada voolukiirust, vähendada töötakistust ja peakadu pikkuseühiku kohta on väike, mis võib tõhusalt vähendada pumba pead ja säästa. operatsiooni maksumus. Seal on küpsed remondipistikud, mida on lihtne hooldada ja mis vähendavad oluliselt hoolduskulusid.

  7 、 Kõrge seismiline jõudlus Ühendus kasutab pistikupesa tüüpi, mis kuulub üldiselt paindlikule disainile. Kõnnitee vajumise ja nihestuse korral pole murdekahjustusi lihtne tekitada. Torul on hea venitatavus, painduvus ja survekindlus. Kui maastik muutub, saab seda mööda telge kõrvale kalduda, nii et sellel on hea seismiline vastupidavus.

  spetsifikatsioon
  tehnilised nõuded PVC-UH toitetoru

  PVC-U toitetoru

  PVC-U kastmistoru

  PVC-O toitetoru
  Standardid

  CJ/T493-2016

  T/CECS10110-2021

  GB / T10002.1-2006

  GB / T13664-2006

  CJ / T 445-2014
  Tihedus (kg / m3)

  1350-1460

  1350-1550

  1350-1460

  1350-1550

  -
  VST (℃)

  ≥80

  ≥79

  ≥80

  -
  Pikisuunaline tagasitõmbumine (%)

  ≤ 5

  ≤ 5

  -
  kukkumislöögi test (TIR)

  ≤ 5

  ≤ 10

  ≤ 5

  ≤ 10

  ≤ 10

  Tõmbe voolavuspinge (MPa)

  ≥40

  ≥40

  ≥48

  taotlus

  PVC-U torul on tugev korrosioonikindlus, lihtne nakkumine, madal hind ja kõva tekstuur. Kuid PVC-U monomeeri ja lisandite imbumise tõttu sobib see ainult veevarustussüsteemile, mille edastustemperatuur on alla 45 ℃. Plasttorusid kasutatakse äravoolu, reovee, kemikaalide, kütte- ja jahutusvedelike, toidu, ülipuhaste vedelike, suspensioonide, gaaside, suruõhu ja vaakumsüsteemide jaoks.

  PVC-O toru on uusim evolutsioonivorm PVC toru. Spetsiaalse orientatsiooniga töötlemistehnoloogia abil valmistatud toru ekstrudeeritakse PVC-U toru tootmiseks aksiaalse ja radiaalse venitamise teel, nii et torus olevad pika ahelaga PVC-molekulid paiknevad kaheteljelises suunas ja uut tüüpi PVC-toru, millel on kõrge. saavutatakse tugevus, kõrge sitkus, kõrge löögikindlus ja väsimuskindlus.

  1
  PVC toru
  2
  PVC toru
  3
  PVC toru
  4
  PVC toru
  6
  PVC toru
  7
  PVC toru
  9
  PVC toru
  Pakend, transport, hoiustamine

  PVC toru saab hoida siseruumides või väljaspool õue. Torusid tuleb õues hoiustamisel kaitsta otsese päikesevalguse eest ja ladustamise ajal korralikult toetada, et vältida voolu rippumist või paindumist. Vältige transportimise ajal kukkumist ja väliskoormuse kandmist.

  Küsitlus

  Võtke meiega ühendust