Avaleht> Toode > Roheline kemikaal > Kaustiline sooda

Sööbiva sooda helbed

Sööbiva sooda helbed


See on tugevalt leeliseline ja söövitav. Seda saab kasutada happe neutraliseerijana, sobiva maskeeriva ainena, sadestava ainena, sadet maskeeriva ainena, värviagendina, seebistamise vahendina, eemaldamisainena, pesuainena jne. Tugeva aluselise ja tugeva hügroskoopsusega.

  Jaga
  vara

  Kasutatakse peamiselt paberi-, tselluloosimassi, seebi, sünteetiliste detergentide, sünteetiliste rasvhapete tootmise ning loomsete ja taimsete õlide rafineerimisel. Tekstiilitrüki- ja värvimistööstuses kasutatakse seda puuvillase riide eemaldamis-, küürimis- ja merseriseeriva ainena. Keemiatööstust kasutatakse booraksi, naatriumtsüaniidi, sipelghappe, oksaalhappe, fenooli jne tootmiseks. Naftatööstus kasutab seda naftatoodete ja naftaväljade puurimismuda rafineerimiseks. Kasutatakse ka alumiiniumoksiidi, tsingi ja vase, klaasi, emaili, naha, ravimite, värvainete ja pestitsiidide pinnatöötluseks. Toiduaineid kasutatakse toiduainetööstuses happe neutralisaatoritena, tsitruseliste ja virsikute koorijatena, tühjade pudelite ja purkide puhastusvahenditena, värvi- ja lõhnaeemaldajatena. Kui seda kasutatakse leeliselise reagendina, saab seda kasutada neutraliseeriva ainena, sobiva maskeeriva ainena, sadestava ainena, sadet maskeeriva ainena, absorbendina väikese koguse süsinikdioksiidi ja vee jaoks ning värviagendina ketosteroolid. Õhukese kihi analüüs. Seda kasutatakse laialdaselt mitmesuguste naatriumsoolade, seepide, paberimassi, puuvillaste kangaste, siidi- ja viskooskiudude valmistamisel, kummitoodete regenereerimisel, metallide puhastamisel, galvaniseerimisel, pleegitamisel jne.


  spetsifikatsioon
  Toote nimi Veevaba ioonivahetusmembraan naatriumhüdroksiid(Seebikivi helbed)
  Tootepartii nr. 19082561040 003
  Toote spetsifikatsioon ON-IT-I
  Standard GB 209-2006
  indeks Indeksi väärtus
  Kõrgem klass Esimene klass Kvalifitseeritud Kontrolli tulemus
  NaOH % ≥ 98.5 98 98.0 98
  NaCl % ≤ 0.03 0.05 0.08 0.05
  Fe2O 3 % ≤ 0.005 0.008 0.01 0.008
  Na2CO 3% ≤ 0.5 0.8 1.0 0.8
  taotlus

  NaOH-HELBED on keemiatööstuse oluline tooraine, mida kasutatakse peamiselt sellistes tööstusharudes nagu tehiskiud, tekstiil, värvained, igapäevaseks kasutamiseks mõeldud kemikaalid, nafta ja naftakeemia, orgaaniline süntees, apteek, keemiline väetis, paberi tootmine, plastik ja veetöötlus.

  3
  Sööbiva sooda helbed
  4
  Sööbiva sooda helbed
  Küsitlus

  Võtke meiega ühendust